בגין 23, תל אביב
03-6005572 office@dwo.co.il
מגנים על סימני המסחר שלך

סימן מסחר בבריטניה

להזמנת סימן מסחר צור עמנו קשר באמצעות הטופס או באמצעות מספר הטלפון 03-6005572

מאמרים אחרונים

רישום סימן מסחר בריטניה

סימני המסחר באנגליה נרשמים באמצעות UKIPO (משרד הקניין הרוחני באנגליה). רישום סימן מסחר בבריטניה פורס את ההגנה שלו גם על טריטוריה בריטית באוקיינוס ​​ההודי, איי פוקלנד ואי מאן.

סימני המסחר בבריטניה נרשמים באחד או יותר מ 45 סיווגים, לרשימות הסיווגים המלאה ראו:

http://www.ipo.gov.uk/types/tm/t-applying/t-class.htm

ככל ואין התנגדויות או השגות, תהליך רישום סימן מסחר בבריטניה אורך בדרך כלל כתשעה חודשים. רישומו של הסימן תקף ל 10 שנים וניתן להאריך את התוקף לתקופות נוספות של 10 שנים מפעם לפעם.

רישום סימן מסחר בבריטניה

רישום סימן מסחר בבריטניה מעניק הגנה טריטוריאלית באותה מדינה בלבד בסוג בו נרשם הסימן וביחס לפרטה של המוצרים והשירותים שבאותו סוג.

ככל ואין התנגדויות או השגות, תהליך רישום סימן מסחר בבריטניה אורך בדרך כלל בין מספר חודשים בודדים ועד לשנה. רישומו של הסימן תקף ל 10 שנים וניתן להאריך את התוקף לתקופות נוספות של 10 שנים מפעם לפעם.

בריטניה אינה מאפשרת רישום של לוגו וסימן מילולי (Word Mark) במסגרת אותה בקשה ועל כן יש להגיש בקשה נפרדת בעבור הלוגו ובקשה נפרדת בעבור הסימן המילולי.

עלויות לרישום סימן מסחר בבריטניה

העלות לרישום סימן מסחר תלויות בעיקר במורכבות הליך הבחינה ובשאלה האם תהיה התנגדות לסימן המסחר. העלויות לרישום סימן מסחר מורכבות בדרך כלל משכ"ט של עורך הדין המטפל בישראל, שכ"ט של העמית וכן באגרות השונות.

צור עמנו קשר על מנת לקבל הצעת מחיר עדכנית.

לנתונים מעודכנים אודות אגרות ראה את המחירים המפורסמים באתר רשם הפטנטים בכתובת:

http://www.ipo.gov.uk/types/tm/t-formsfees.htm

Comments are closed.